xLaw UUDISKIRI- aprill 2020

Ilmunud on xLaw UUDISKIRI – aprill 2020, milles tutvustame  xLaw uusi funktsioone, andmebaasi täiendusi ning anname lühiülevaate xLaw võimalustest.  

17. aprillil 2020 möödub 5 AASTAT Eesti esimese unikaalse õigustehnoloogia rakenduse xLaw esimesest versioonist. Meil on hea meel, et xLaw on saanud professionaalse õigusspetsialisti igapäevaseks töövahendiks ning anname endast parima rakenduse pidevaks arenguks.  

 1.   Meil on hea meel teatada, et valminud on:
- TARBIJAVAIDLUSTE KOMISJONI OTSUSED (xLaw Legal)
- TÖÖVAIDLUSKOMISJONI OTSUSED (xLaw Legal)
- SEADUSESÄTETE VENEKEELSED TÕLKED (xLaw RT)

Õigusteabe otsinguportaalile xLaw Legal (veebilehel legal.ee) on juurdepääs kõigil xLaw kasutajatel oma personaalse xLaw kontoga. Tulemused kuvatakse veebilehel (mitte PDF failina) koos kontekstiga ja käänetest sõltumatult.
Seadusesätte venekeelse tõlke leiab xLaw RT (riigiteataja.ee)  rakenduses sektsioonis "Tõlge vene keelde" rohkem kui 70 seaduse juures. 

2.       xLaw kasutajal on võimalus tutvuda sätetepõhiselt  2012 -2020 (osaliselt ka varasemate) seaduste ja nende muudatuste seletuskirjaga rohkem kui  31 000 § juures.   

3.        Seoses 12.03.2020 väljakuulutatud eriolukorraga oleme oma kodulehel loonud eraldi lehe „ERIOLUKORRA ÕIGUSUUDISED“, kus kajastame olulisi õigusküsimusi, advokaatide seisukohti, riigiasutuste kommentaare jms ning kanname neid sättepõhiselt ja märksõnastades ka xLaw rakendusse. 

4.       Uute seaduste jõustumiste aja järgi tutvustame oma kodulehel „ Õigusuudised“ uusi seaduseid- vt 2020 seadused siit.

Samuti jätkame xLaw rakenduses  sätetepõhiselt  seaduste kommenteeritud väljaannete täiendamist

xLaw Andmebaasi kohta loe siit  

5.      Valminud on uued juhendid:

1) xLaw konto loomise juhend

2) xLaw kasutaja kommentaaride sisestamise juhend


 

 

xLaw UUDISKIRJAD: 

 

xLaw UUDISKIRI – aprill 2020  (kliendile)

xLaw UUDISKIRI – märts 2020 (kliendile )

xLaw KOV UUDISKIRI – märts 2020 (kohaliku omavalitsuse töötajale)Meie pikaajaliste klientide tagasiside

xLaw rakenduse tutvustus
 


Eelmine
Seaduste venekeelsed tõlked xLaw rakenduses
Järgmine
5 aastat xLaw loomisest