Meie esimesed kliendid on 5 aastat igapäevaselt xLaw rakendust kasutanud


5 aastat tagasi (17.04.2017)  sõlmiti esimesed xLaw litsentsilepingud Eesti kahe suurima advokaadibürooga SORAINEN  ja COBALT.   Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 65-s advokaadibüroos, kõikides Eesti kohtutes jpm  asutustes ja ettevõtetes.

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. Vaata meie pikaajaliste klientide tagasisidet siit
ExtendLaw Eesti e-eduloo näitusel


Vabamus on avatud Eesti e-eduloo näitus  „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“. Näitus võtab kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo, saavutused ja heidab pilgu tulevikku.

 

Eesti edukate idufirmade seas on eraldi esile toodud ka ExtendLaw (asutaja Evert Nõlv).

ExtendLaw pakub juristide seas populaarset õigustehnoloogia rakendust xLaw.

 

Näitus on avatud kuni 23.10.2022

Lisainfo vaata siit:  

https://www.vabamu.ee/mis-toimub/sundmused/naitus-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks 

https://digitark.ee/vabamu-avas-eesti-e-eduloo-naituse-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks/Kõik TOP 10 advokaadibürood kasutavad xLaw rakendust

Äripäeva advokaadibüroode TOPi võitis juba teist aastat järjest COBALT, kelle võidu on toonud oskus muuta vajadusel kiiresti fookust. Eeltoodut kinnitab ka see, et just Advokaadibüroo COBALT oli 2017.a üheks esimeseks xLaw kliendiks ning öelnud, et „xLaw on aidanud muuta advokaadibüroo COBALT advokaatide ja juristide töö efektiivsemaks ja kiiremaks“. (Vaata xLaw klientide tagasiside siit)

Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 60 -s advokaadibüroos, sh Äripäeva poolt käesoleval aastal koostatud edetabeli kõikides TOP 10 advokaadibüroodes. (Äripäeva koostatud advokaadibüroode edetabel)

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. xLaw kasutajatest enamuse moodustavad tippjuristid - advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; muuhulgas on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Loe xLaw kohta täpsemalt siit.
xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust: xlaw@extendlaw.com