xLaw raamatupidajale


10. november on rahvusvaheline raamatupidamispäev.

Meil on hea meel teatada, et nüüd on võimalik tellida xLaw raamatupidaja pakett, kus on mugavalt kättesaadavad raamatupidamist puudutavad seadused, kommentaarid, kohtulahendid, tõlked jpm.
Uudsena võimaldab xLaw rakendus nüüd otsida ka Raamatupidamise Toimkonna juhenditest. Vaata siitValminud on Tööstusomandi apellatsioonikomisjoni otsuste otsing


Meil on hea meel teatada xLaw uuest funktsioonist -  valminud on Tööstusomandi apellatsioonikomisjoni otsuste (edaspidi TOAK) otsing.

Tööstusomandi apellatsioonikomisjon on sõltumatu kohtueelne organ, mis lahendab tööstusomandi õiguskorralduse aluste seadusega sätestatud korras ning selles seaduses või tööstusomandi seadustes sätestatud juhtudel. (Vaata siit: https://www.epa.ee/et/toostusomandi-apellatsioonikomisjon)


TOAK otsingusüsteem asub xLaw Legal keskkonnas (legal.ee), otsida saab otsuse sisust sõna, fraasi või paragrahvi järgi ning tulemused kuvatakse :

- käänetest sõltumatult;

- otsingufraasi kontekstiga.  

TOAK lahendeid saab otsida ka xLaw RT keskkonnas valdkonnaseaduste (patendiseadus, kaubamärgiseadus, autoriõiguse seaduse jms) paragrahvide juurest.  
Näide: xLaw Legal Näide: xLaw RT (Kaubamärgiseadus) 

xLaw hankespetsialistile


 

Teatame, et nüüd on  võimalik tellida xLaw riigihangete pakett, kus on mugavalt kättesaadav  kõik hankespetsialisti  igapäevatööks vajalik.

Otse Riigi Teataja Riigihangete seaduse (RHS) paragrahvide(§) juures on selle konkreetse § tõlgendamiseks vajalik (seaduse ja kõikide muudatuste seletuskirjad, kohtulahendid, tõlked vene ja inglise keelde,  lingid EL direktiividele  jpm). Riigihangete vaidlustuskomisjoni (VAKO) lahendeid on võimalik otsida nii konkreetse § juurest kui ka eraldi sõna või fraasi järgi.  Vaata lähemalt siit TEGELED RIIGIHANGETEGA? KÜSI PAKKUMIST: xlaw@extendlaw.com