Soraineni hankekooli videod xLaw rakenduses

xLaw rakenduses on nüüd kättesaadavad Riigihangete seaduse paragrahvide juures Advokaadibüroo Sorainen hankekooli videod.

Hankekool on Advokaadibüroo Sorainen riigihanketiimi videoloengute seeria, kus valdkonna eksperdid jagavad oma pikaajalisi kogemusi riigihankeõigusest.

Hankekooli videod on lisatud koostöös Soraineniga.

Koostööpakkumised on oodatud e-mailile: xlaw@extendlaw.com pealkirjaga "Autor".

xLaw õigusteabe rakendus on Eestis laialdaselt juristide seas kasutust leidnud töövahend, mida kasutab tänasel päeval üle 3500 juristi, sh paljud riigihanke spetsialistid.

xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust xlaw@extendlaw.com

xLaw uus funktsioon- Kiire navigeerimine seaduses otseteega Ctrl + K

xLaw Kiirotsing, võimaldab kiirelt liikuda erinevate seaduste (ja nende paragrahvide (samuti lg, p )juurde trükkides aadressireale: x võs 42 ENTER jt, kuid eelnevalt puudus võimalus sama seaduse piires kiirelt navigeerida.
Nüüd on see võimalik vajutades Ctrl + K ja seejärel trükkides paragrahvinumber (võib lisada ka lõike (lg) number)  ja vajutades ENTER.

Riigi Teatajas vajutades Ctrl+K


EUR-LEX'is vajutades Ctrl + K

xLaw uus funktsioon- määruste otsing

Õigusteabe otsinguportaalis xLaw Legal (legal.ee) saab nüüd otsida ka Vabariigi Valitsuse, kõikide valdkondade ministrite ja Eesti Panga Presidendi määruseid.

xLaw Legal otsinguportaalis on võimalik otsida seaduseid, KOV õigusakte, kohtulahendeid, kohtuvälise menetleja otsuseid jm. Otsida saab otsuse sisust sõna, fraasi või paragrahvi järgi ning tulemused  kuvatakse  käänetest sõltumatult ja otsingufraasi kontekstiga.