xLaw Läti juristidele


Lisaks xLaw Word ja xLaw EU moodulile on xLaw rakendus kasutatav ka Läti Vabariigi õigusaktide veebilehel likumi.lv

 

xLaw Latvia võimaldab:

- Lisada Läti seaduste juurde oma kommentaare;
- Otsida Läti kohtulahendeid:
- Kopeerida seaduse viidet dokumenti;
- Avada kehtiv Läti seadus kiirotsinguga (Läti seaduse lühendit kasutades, näit  x lv kcl).

 

xLaw Word moodulis on võimalik otsida ja teksti kanda Läti äriregistrist äriühingu andmed.

 Näide: 


xLaw - Linnade ja Valdade Päevadel

Meil on hea meel teatada, et ExtendLaw osaleb

LINNADE JA VALDADE PÄEVADEL (LVP)
12-13. aprillil 2023

Tallinnas, SOKOS Hotel Viru konverentsikeskuses


ExtendLaw on välja töötanud Eestis unikaalse seaduste tõlgendamise ja oskusteabe haldamise rakenduse xLaw, mille eesmärk on koondada ja süstematiseerida õigusalast infot ning muuta tööprotsessid efektiivsemaks. 

 xLaw on osutunud populaarseks ka kohalike omavalitsusüksuste hulgas, kuna kohaliku  elu küsimusi korraldades puutuvad KOV-id kokku kõikide õigusvaldkondadega. Tänaseks kasutavad xLaw rakendust juba mitmed linnad ja vallad.


Kohalike omavalitsuste töötajate igapäevase töö optimeerimiseks oleme loonud ainulaadse KOV õigusaktide otsingusüsteemi,  kus saab mugavalt sõna või fraasi järgi otsida õigusakti ja sätet, kusjuures tulemused kuvatakse koos kontekstiga käänetest sõltumatult ning  arvestatud on haldusreformi.  


Tule ja tutvu xLaw rakendusega  MESSIALAL (messiboks 19)

Tutvustame ka xLaw uusi võimalusi!

LVP koduleht 
LVP programm 12.04 ja 13.04ExtendLaw on ka sel aastal Harjutuskohtu võistluse toetaja

Juba mitmendat aastat toetab ExtendLaw Eesti Harjutuskohtu Seltsi (edaspidi EHKS) poolt korraldatud Eesti Harjutuskohtu võistlust.

Harjutuskohtu võistlused (inglise keeles Moot Court Competitions) korraldatakse õigusteaduse üliõpilaste jaoks  ning need kujutavad endast tervikliku kohtuprotsessi jäljendamist.

 

ExtendLaw pakub unikaalset õigustehnoloogia rakendust   xLaw, mis on kujunenud oluliseks töövahendiks nii igapäevavaselt õigustööd tegevatele juristidele kui ka õigusteaduse tudengitele ning sellel on tänaseks juba 2500 kasutajat.

xLaw pakub võimalusi seaduse tõlgendamiseks, teadmiste taaskasutamiseks ja kvaliteedi tõstmiseks. Seaduseelnõude seletuskirjad, viited asjakohastele õigusalastele kirjandustükkidele ja kohtulahenditele kõigest ühe hiireklõpsu kaugusel. Vaata klientide tagasisidet siit.Harjutuskohtu võistluste kohta vaata siit

Harjutuskohtu võistluse toetajad: http://harjutuskohus.ee/toetajad/

Harjutuskohus Facebookis: www.facebook.com/harjutuskohus/