Kõik TOP 10 advokaadibürood kasutavad xLaw rakendust

Äripäeva advokaadibüroode TOPi võitis juba teist aastat järjest COBALT, kelle võidu on toonud oskus muuta vajadusel kiiresti fookust. Eeltoodut kinnitab ka see, et just Advokaadibüroo COBALT oli 2017.a üheks esimeseks xLaw kliendiks ning öelnud, et „xLaw on aidanud muuta advokaadibüroo COBALT advokaatide ja juristide töö efektiivsemaks ja kiiremaks“. (Vaata xLaw klientide tagasiside siit)

Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 60 -s advokaadibüroos, sh Äripäeva poolt käesoleval aastal koostatud edetabeli kõikides TOP 10 advokaadibüroodes. (Äripäeva koostatud advokaadibüroode edetabel)

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. xLaw kasutajatest enamuse moodustavad tippjuristid - advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; muuhulgas on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Loe xLaw kohta täpsemalt siit.
xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust: xlaw@extendlaw.com

Eelmine
ExtendLaw jõudis Gaselli TOPi
Järgmine
ExtendLaw Eesti e-eduloo näitusel