ExtendLaw jõudis Gaselli TOPi


11.11.2021 sai ExtendLaw OÜ  5- aastaseks ning  jõudis  Äripäeva  kiiresti arenevate firmade ehk Gaselli TOPi edetabelisse.


Eesti Gaselliliikumine tähistab 2022. aastal 22. sünnipäeva.  Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Igal aastal koostab Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldab Gaselli Kongressi ja kirjutab gasellfirmade käekäigust. Gaselle TOPi valitakse ettevõte, kes on kasvanud kiiresti, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%.  

Gasell-ettevõtete definitsioon on pärit USA-st. David L. Birch avastas üheksakümnendatel, et teatud perioodidel panevad majanduse liikuma just väikesed ettevõtted.  Gasellid keskenduvad turul täitmata vajadusele, teevad massist teistmoodi ja loovad ise nn.  "uue moevoolu“ või "dominantse disaini".

Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks ka Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

 

ExtendLaw OÜ on loodud 11.11.2016 ning  pakub unikaalset õigustehnoloogilist tarkvararakendust xLaw.

xLaw esimene versioon tuli välja  17.04.2015  ning sai juristide seas kiiresti populaarseks.

xLaw täitis õigusturu seni teadvustamata vajadusi uudsete lahendustega,  mis võimaldab õigustööd teha kiiremini, mugavamalt, efektiivsemalt. Tänaseks on xLaw palju edasi arenenud ning sellest on saanud õiguse tippspetsialisti igapäevane töövahend. 

Vaata xLaw pikaajaliste kasutajate arvamusi.Eelmine
10.11.2021 toimus Estonia Legal Hackers üritus „ Õigus veebis“
Järgmine
Kõik TOP 10 advokaadibürood kasutavad xLaw rakendust