ExtendLaw jõudis teist aastat järjest Gaselli TOPi!

ExtendLaw OÜ jõudis taaskord  1% Eesti kõige kiiremini kasvavate ettevõtete hulka!

ExtendLaw OÜ on loodud 11.11.2016 ning  pakub unikaalset õigustehnoloogilist tarkvararakendust xLaw.

xLaw esimene versioon tuli välja  17.04.2015  ning sai juristide seas kiiresti populaarseks.

xLaw täitis õigusturu seni teadvustamata vajadusi uudsete lahendustega,  mis võimaldab õigustööd teha kiiremini, mugavamalt, efektiivsemalt. Tänaseks on xLaw palju edasi arenenud ning sellest on saanud õiguse tippspetsialisti igapäevane töövahend. xLaw-d  kasutavad nii  advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; mh. on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes ning rohkem kui 70-s advokaadibüroos. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Vaata xLaw pikaajaliste kasutajate arvamusi.


Gasell-ettevõtete definitsioon on pärit USA-st. David L. Birch avastas üheksakümnendatel, et teatud perioodidel panevad majanduse liikuma just väikesed ettevõtted.  Gasellid keskenduvad turul täitmata vajadusele, teevad massist teistmoodi ja loovad ise nn.  "uue moevoolu“ või "dominantse disaini".

Eesti Gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva.  Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Igal aastal koostab Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldab Gaselli Kongressi ja kirjutab gasellfirmade käekäigust. Gaselle TOPi valitakse ettevõte, kes on kasvanud kiiresti, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%.  

 
Eelmine
Äriregistri andmetele kiire ligipääs xLaw Word moodulist
Järgmine
TOP 30 advokaadibüroodest 90 % kasutavad xLaw rakendust