Alates 01.09.2018 muutuvad kõik xLaw ja Legal funktsioonid tasuliseks.

xLaw osad funktsioonid (sh hüperlingid ja kohtulahendite otsingud) on olnud tasuta kättesaadavad juba alates aprillist 2015. Alates 01.09.2018 muutuvad kõik xLaw funktsioonid  xLaw kasutajapõhise paketi osaks (sh ka ligipääs käänetest sõltumatule kohtulahendite otsingusüsteemile Legal.ee).  

Kõik  xLaw kasutajapõhise funktsiooni litsentsilepingu sõlminud kliendid saavad jätkuvalt ligipääsu kõikidele xLaw ja Legal funktsioonidele.

xLaw tutvustust vaata siit

tellimine xlaw@extendlaw.com12.-14. juulil 2018 toimus SubTech konverents, kus esines ka ExtendLaw asutaja.

12.- 14. juulil 2018 toimus Tallinnas SubTech konverents, kus osalesid IT-õiguse ning õigustehnoloogia eksperdid üle maailma ning arutleti tehnoloogia mõjust õiguspraktikale ja õigusharidusele.

Konverentsil esines ka ExtendLaw asutaja Evert Nõlv teemal „Õigustehnoloogia trendid Euroopas“ (Trends in Legal Technology in Europe) ning osales ka samateemalises paneeldiskussioonis.

Konverents SubTech toimub alates 1990.a iga kahe aasta järel maailma erinevates kohtades ning selles osalemine on võimalik vaid spetsiaalsete kutsetega. Tallinnas toimuvat konverentsi korraldas TÜ IT-õiguse programm.

Vaata lähemalt:

https://oigus.ut.ee/en/studies/subtech-conference-2018

ja

Twitter: @evertnolv